Otrzymaj indywidualną poradę już teraz

757 13 13 13

Opiekun klienta

Regulamin 

Ogólne Warunki Handlowe (OWH)


1. Zakres obowiązywania


Niniejsze Ogólne Warunki Handlowe (OWH) mają zastosowanie do wszystkich zamówień i zapytań składanych przez konsumentów i przedsiębiorców za pośrednictwem naszej strony internetowej. OWH dotyczą wszystkich usług i produktów oferowanych na naszej stronie internetowej. Świadczymy nasze usługi na terenie całej Unii Europejskiej oraz Wysp Brytyjskich.


2. Strony umowy, zawarcie umowy


Umowa zostaje zawarta z firmą PGA Paweł Gaździcki, Karkonoska 8A, 58-508 Łomnica. Publikacja produktów na stronie internetowej nie stanowi wiążącej oferty zawarcia umowy. Złożenie zapytania przez klienta jest wiążącą ofertą. Umowa zostaje zawarta po przyjęciu oferty przez nasze potwierdzenie lub, w zależności od indywidualnych ustaleń, po przeprowadzeniu pomiarów u klienta na miejscu i późniejszym potwierdzeniu przez nas.


3. Przedmiot umowy


Przedmiotem umowy jest dostawa towarów lub świadczenie usług. Szczegóły, w tym główne cechy towaru lub usługi, są zawarte w opisie artykułu oraz w dodatkowych informacjach na naszej stronie internetowej.


4. Ceny i warunki płatności


Ponieważ oferowane produkty są wykonywane na wymiar, ceny ustalane są indywidualnie. Produkty przedstawione na stronie służą jedynie celom ilustracyjnym i nie stanowią wiążącej informacji cenowej.


5. Odpowiedzialność za treści


Treści na naszych stronach zostały przygotowane z najwyższą starannością. Nie możemy jednak zagwarantować ich dokładności, kompletności ani aktualności.


6. Zmiana OWH


Zastrzegamy sobie prawo do zmiany tych OWH w dowolnym czasie i bez podania przyczyn. Zmienione warunki zostaną przesłane klientom co najmniej dwa tygodnie przed ich wejściem w życie za pośrednictwem e-maila.